Skála s.r.o. výrobce obalového materiálu: Home > Charitativní sbírka

charitativní sbírka

Datum: 9.11.2015  Kategorie: Charitativní sbírka  Komentáře (0)

Vážený pane Skálo!

Moc děkujeme firmě Skála s.r.o. za sadu plastových pytlů. Do pytlů sbíráme víčka pro malou Žanetku. Je to pětiletá holčička, která trpí dětskou mozkovou obrnou. A aby se léčila, jezdí do lázní v Klimkovicích. Tím, že sbíráme víčka, můžou její rodiče částečně získat na tuto léčbu peníze. Sbírce se věnujeme už třetím rokem. Loni jsme nasbírali více jak 280 kg víček.

Doufáme, že váš dar nám pomůže nasbírat ještě víc víček i letos.

Také připojuji odkaz na naše školní internetové stránky, kde se můžete o našem projektu dozvědět více a kam jsem zároveň umístila i poděkování vaší firmě i za loňskou spolupráci.

http://www.lobkovicovo.cz/view.php?cisloclanku=2015060018


 Za vaši pomoc srdečně děkují

žáci 7.A školy MŠ a ZŠ nám. J. z Lobkovic 22 z Prahy 3


Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište číslo 4:
 
 
E-shop
Mailing-list
Přihlašte se k odběru novinek


pytle, sáčky, odpadní pytle, pytlíky, PVC pytle, zip sáčky, samolepící sáčky, rolo pytle, ploché pytle, zatahovací pytle, HDPE, HDPE pytle, pytle na suť, pytle do koše, pytle na trávu, pytle na odpad, paletizační pytle, igelitové pytle, odpadní pytle, recyklované pytle, prvojakostní pytle, pytle na brikety, pytle na pelety, potištěné pytle, pytle na zakázku, pytle autoklávovatelný, autoklávovatelný sáček, pytle na biologický odpad, hygienické sáčky, pytle smrštitelné, smrštitelné sáčky, folie, LDPE, bublinková folie, červenobílá páska, zabraňovací páska, folie na balení, smršťovací folie, balící folie, streč folie, streth folie, průtažná folie, granáty, samolepící folie, ochranná folie, plast, plasty, obalový materiál, balení výrobků, balení zboží, přířezy, plachtičky, Praha, Kolín, zakázková výroba, výrobce, výrobci, Skála s.r.o., Skála, PU pěna, silikony, akryláty, roundup, tmely, lepidla, dřevo, skládané dřevo, krbové dřevo, palivové dřevo, brikety, pelety, kancelářský papír, toaletní papír, lepící pásky, PVC páska, UV páska, pevnostní páska, stříbrná páska, páska na fasády, ochraná páska

Rychlý kontakt
Václav Skála 777 032 202
Pavel Skála 777 032 204
prodej@skala-plast.cz
Různé