Skála s.r.o. výrobce obalového materiálu: Home > FOLIE

Hadice rec. 600 x 0,04 trans.

Cena bez DPH: 68,00 Kč
Cena s DPH: 82,28 Kč
Dostupnost: skladem
Kód: 90015
kg

PE hadice jsou vyrobeny z nízkohustotního polyetylenu - LDPE. Jsou transparentní, jejich tepelná odolnost je -50°C až +85°C. Tato folie je určena na zakrytí zboží, nábytku, oken, používají se převážně v oborech stavebnictví, zemědělství a strojírenství atd.

PE folie je transparentní. Je balena po 30 kg v návinu na papírové dutince o průměru 76 mm. Přibližná délka návinu je 430 bm.

Tyto LDPE hadice se nazývají se též nekonečný pytel nebo hadice.

PE folie nepropouští vodu a má vysokou chemickou odolnost.

 

 

Minimální odběr: 1 role = 20 kg

Komentáře

Petr Januška | 23.11.2016 18:41
Dobrý den.
Chci se zeptat na ten rozměr 600 - to je co za rozměr ? Odhaduji že to bude obvod hadice - tzn. průměr cca 200mm ???

Děkuji za info
Petr Januška

dobrý den,
uvedený rozměr 600mm. Znamená, že když je hadice navinutá na návinu tak její šíře je 600 mm a to znamená, že obvod folie je 1200 mm.
Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište číslo 6:
 
 
E-shop
Mailing-list
Přihlašte se k odběru novinek


Naposledy navštívené
Hadice rec. 600 x 0,04 trans.
Cena bez DPH: 82,28 Kč
Detail výrobku

pytle, sáčky, odpadní pytle, pytlíky, PVC pytle, zip sáčky, samolepící sáčky, rolo pytle, ploché pytle, zatahovací pytle, HDPE, HDPE pytle, pytle na suť, pytle do koše, pytle na trávu, pytle na odpad, paletizační pytle, igelitové pytle, odpadní pytle, recyklované pytle, prvojakostní pytle, pytle na brikety, pytle na pelety, potištěné pytle, pytle na zakázku, pytle autoklávovatelný, autoklávovatelný sáček, pytle na biologický odpad, hygienické sáčky, pytle smrštitelné, smrštitelné sáčky, folie, LDPE, bublinková folie, červenobílá páska, zabraňovací páska, folie na balení, smršťovací folie, balící folie, streč folie, streth folie, průtažná folie, granáty, samolepící folie, ochranná folie, plast, plasty, obalový materiál, balení výrobků, balení zboží, přířezy, plachtičky, Praha, Kolín, zakázková výroba, výrobce, výrobci, Skála s.r.o., Skála, PU pěna, silikony, akryláty, roundup, tmely, lepidla, dřevo, skládané dřevo, krbové dřevo, palivové dřevo, brikety, pelety, kancelářský papír, toaletní papír, lepící pásky, PVC páska, UV páska, pevnostní páska, stříbrná páska, páska na fasády, ochraná páska

Rychlý kontakt
Václav Skála 777 032 202
Pavel Skála 777 032 204
prodej@skala-plast.cz
Různé