Homepage dole

 

 

 

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem obalových materiálů. V návaznosti k našemu sortimentu rozšiřujeme stále sortiment zboží. Obalový materiál jsme schopni dodat v jakémkoliv množství rozměru nebo materiálu např. LDPE, HDPE atd. Obalový matriál nabízíme například hadice, polohadice a ploché folie, bublinkovou folii, průtažnou folii – streth folie určené k balení zboží, palet nebo potravin, dále například ploché pytle jak slabé určené k balení výrobků nebo odpadů, tak silné které se používají na infekční odpad nebo na suť všechny tyto výrobky patří do kategorie obalový materiál, pak tam patří rolo pytle které se většinou používají k balení zboží nebo do košů na odpad.
Další obalový materiál, který nabízíme patří široký výběr lepících pásek od obyčejných izolep až po značkové lepící pásky, papírové pásky, pásky s UV filtrem, oboustranné pásky, vulkanizační pásky.
Pak jsme rozšířily sortiment o materiál který nepatří do sekce obalový matriál a to o stavební chemii jako třeba PU pěna, silikony nebo akryláty.
Pak nabízíme palivové a krbové dřevo včetně dřevěných briket a pelet.

Potřeby pro stavebníky, podlaháře nebo k zateplování budov.


U nás v e-shopu Vám nabídneme obalový matriál jako např. igelitové pytle, pytlíky a sáčky

U nás v e-shopu Vám nabídneme igelitové pytle, pytlíky a sáčky, igelitové pytle nebo různé druhy folií, které mají různé rozměry, barvy nebo tisk. Nabízíme samozřejmě i další obalový materiál jako různé druhy lepících pásek např. maskovací páska, oboustranná páska, potištěná páska, ohraničující páska, UV páska atd., bublinkovou folii nebo průtažnou folii. Máme malé pytlíky, nazývané svačinové sáčky a i velké igelitové pytle nebo PVC pytle, třeba do odpadkových košů na odpad nebo na suť. Igelitové sáčky a pytle můžeme nabídnout v několika druzích co se síly a pevnosti týče, každý sáček a pytel nebo folie je dobrý na jiný druh odpadu nebo zabalení zboží nebo výrobku.


Jako výrobci pytlů a dalšího obalového materiálu se snažíme naprostou většinu výroby dělat zákazníkovi na míru.

 

Vyrábíme a prodáváme ploché pytle, rolo pytle, HDPE sáčky, LDPE pytle, ZIP sáčky, sáčky se samolepící klopou, pytle na suť atd.
LDPE pytle a sáčky mají velmi široké použití prakticky ve všech oborech např. stavebnictví, nemocnice, obchody, výrobní závody, odpadové hospodářství atd.
Pytle vyrábíme ve všech rozměrech a barvách. Pytle je samozřejmě možno i potisknout


Co vědět než si objednám : jaké pytle potřebuji - jestli pytle ploché nebo rolované. Rozměr pytle nebo sáčku : šíře x délka x síla nebo obsah sáčku nebo pytle : 30l, 60l, 80l, 120l, 240l. Jakou barvu pytle nebo sáčku, PVC pytle potřebuji černá, modrá, zlatá, červená, stříbrná, hnědá atd. Z jakého materiálu pytle a sáčky potřebuji primární (1 jakost), recyklovaný (recyklát), LDPE, HDPE. A v poslední řadě množství pytlů nebo sáčků : paleta, kartóny, kusy, role, balení
Pytle sáčky, ploché pytle, rolo pytle, PVC pytle, igelitové pytle, folie nebo hadice dokážeme potisknout : recyklační znaky, loga, obrázky, jednobarevný i vícebarevný tisk. Pytle, sáčky, rolo pytle, ploché pytle, PVC pytle, hadice, polohadice i folie vyrábíme jak kluzné nebo nekluzné, tak i např. s UV filtrem. Pytle, PVC pytle, igelitové pytle, rolo pytle, rolo sáčky, ploché pytle, ploché sáčky, sáčky mohou být smrštitelné, pak je tam podmínka primárního materiálu.
Ploché pytle, rolo pytle, sáčky vyrábíme rovné nebo se sklady. Pytle se balí do kartónů, přebalů nebo volně na paletu dle přání zákazníka.
Sáčky a pytle se používají na : balení zboží, jako odpadní pytle, pytle v nemocnicích na bilogický odpad, sáčky na různé vzorky, různé typy tašek, paletizační pytle, pytle na suť atd.
 PE folie a pytle jsou 100% recyklovatelné, zdravotně nezávadné, nejsou toxické a nemají žádné vlastnosti škodlivé životnímu prostředí. Jako obalový prostředek splňují požadavky zákona č.477/2001 Sb.(zákon o obalech).
Vlastnosti a používání sáčků, pytlů, rolo pytlů, igelitových pytlů, PVC pytlů a folii
Naše sáčky, rolo pytle, igelitové pytle nebo ploché pytle se dají použít takřka ve všech odvětvích od kanceláře, restaurace nebo výrobní závod až po domácí použití doma nebo na chatě. Třeba na stavbu se hodí, pevnější igelitové pytle, které se dají naplnit například rozbité sklo, sutí ze stavby atd. Do nemocnic nebo restaurací se hodí sáčky a pytle, rolo pytle nebo igelitové pytle střední síly, které udrží i sklo nebo konzervu. Do kanceláře stačí tenčí igelitové sáčky čí pytlíky nebo rolo pytle, PVC pytle do kterých se vyhazují papíry a jiný lehký odpad.
Můžeme nabídnout i uzavíratelné polyethylenové sáčky takzvané zip sáčky. Pytlíky mají kvalitní zavírací mechanismus, sáčky se můžou opakovaně zavírat a otvírat bez toho, že by se poškodily. Nebo sáčky se samolepící klopou nebo pytle se zatahováním (pytle jsou ukončeny provázkem na uzavření pytle).
Pak máme folie a sáčky a pytle, igelitové pytle smrštitelné na ochranu zboží nebo výrobku. Nebo takzvané paletizační pytle a i tyto se mohou vyrobit smrštitelné na ochranu zboží a výrobků na paletách.
Materiály na výrobu pytlů, rolo pytlů, plochých pytlů, igelitových pytlů, sáčků a folií (hadice, polohadice, pás), PVC pytlů, bublinkové folie, průtažné folie, stretch folie a na další obalový materiál.
Máme různé druhy materiálů. Plastové sáčky pytle a folie se dělají buď z nízkohustotního polyethylenu zkr. LDPE, značeno na výrobku též č. 4 v trojúhelníku, a také pytle a folie z vysokohustotního polyethylenu zkr. HDPE, na výrobku též č. 2 v trojúhelníku, nebo pytle z polypropylenu zkratka PP, na o výrobku též č. 5 v trojúhelníku a také zkombinování všech těchto materiálů.
Plastové pytle, rolo pytle, ploché pytle a sáčky, folie, polohadice, hadice, průtažná folie, bublinková folie, stretch (streč) folie, průtažné folie, smrštitelné folie a pytle jsou vyrobeny ze 100 % ropného derivátu a ethylenu s různým stupněm tavení. Nejdřív se vyrobí granulát a pak z granulátu se vyfoukne hadice nebo polohadice. Mohou se vyrobit i táhnutím. Z nohavice hadice nebo polohadice či polonohavice se pak dělají sáčky, plachty, pytle, tašky, bublinkové folie, průtažné folie atd. To je ve zkratce vše k výrobě sáčků a pytlů jak rolo tak plochých pytlů nebo igelitových pytlů též i PVC pytlů, folií pásů, bublinkových folií nebo průtažné folie.


Pak dodáváme i pytel a sáčky na odpad, PP/PE autoklávovatelný při 134 °C (PP) nebo 121 °C (PE). Označen znakem BIOHAZARD. Při autoklávování nesmí být pytel uzavřen.
Pytel a sáčky na odpad, PP/PE Sterilizovatelné. Pytle musí být během sterilizace otevřené!! PP...pára 121°C, PE...pára 134°C, vzduch 180°C

Pytel na biologický odpad, PP Autoklávovatelný jednorázový pytel s silnou vrstvou PP a silným svárem pro sterilizaci a likvidaci nebezpečného odpadu. Označen nápisem BIOHAZARD. Autoklávovatelný při 140°C, pro autoklávování nesmí být pytel uzavřen

Pytle, sáčky

Máme a můžeme vyrobit spoustu druhů pytlů, sáčků i folii, rolo pytlů, plochých pytlů, pytlů na suť, pytlů na odpad, pytlů smrštitelných atd. Liší se jak rozměrem tak i sílou, barvou druhem materiálu nebo potiskem.


Nejběžnější pytle a sáčky:

-Polyetylénové pytle 120 litrové, rozměry 700 x 1100 x 0,2 barva černá. Naše pevné polyetylénové pytle jsou skvělé i pro zabalení a uskladnění různých malých předmětů. Rozměry těchto pytlů se hodí i na stěhování například hraček oblečení a drobností. Tyto druhy pytlů jsou pevné a dají se opakovaně použít a nakonec je i recyklujeme. Nosnost těchto pytlů je dle síly materiálu až 50 kg, izoluje před pachy a moly. Tyto pytle se též na zívají pytle suťové neboli pytle na suť (suťáky) a také PVC pytle, jsou vhodné na vyklízení půd a sklepů na odnos sutě, skla a jiného ostrého materiálu. Vyrobeno z folie LDPE.
-Polyetylénové pytle LDPE nebo PE pytle 120 litrů, rozměry 70x110 mikrony 80 barva černá a modrá tyto pytle se samozřejmě dělají v jakékoliv barvě. Pytle jsou jedny z nejsilnějších rolo pytlů. Jsou určeny na těší odpad do nemocnic, výrobních závodů atd. Vlastnosti jsou podobné jako u pytlů předchozích. Pytle a sáčky v těchto sílách používají na balení těžších výrobků a zboží. Tyto pytle se používají i na balení třeba dřevěných peletek nebo briket. Sáčky a pytle jsme samozřejmě schopni i potisknout. Tyto pytle a sáčky se balí do kartonů dle potřeb zákazníka. Vyrábíme pytle a sáčky v těchto sílách v provedení rolo tak i plochém.


-Sáčky a pytle vyrábíme různé druhy můžeme i na zakázku vyrobit atypické rozměry. Máme i pytle na rolích které jsou standardně rozměry 70x110 to znamená rolo pytle 120l nebo rolo pytle 150l, rolo pytle 240l pak i samozřejmě menší rolo sáčky 30l pak i rolo sáčky 60l atd. Tyto pytle a sáčky se vyrábí s různou tloušťkou mikronů například 40,50 až 100 mikronů. Pytle a sáčky na rolích jsou i menší rozměry a dají se vyrobit samozřejmě i větší, možnost výroby rolo pytlů a sáčků je hodně široká a to jak v rozměrech ta i v barvách.


-Stahovací pytle, zatahovací rolo pytle, odpadní pytle, rolo pytle zatahovací tyto pytle a sáčky máme též v různých velikostech a tloušťkách. Například zatahovací rolo sáčky 30l, rolo pytle zatahovací 60l nebo zatahovací rolo pytle 120l atd. Výhoda těchto pytlů je, že se dají stáhnout uzavřít a nic nám z nich nevypadne. Tyto pytle jsou obvykle dělané ve střední síle, jsou primárně určené jako pytle odpadní – pytle na odpad.


Uzavírací sáčky lištou, ZIP sáčky, sáčky se samolepící klopou, pytle se samolepící klopou.
Rychlouzavírací sáčky a pytle mají kromě skvělých vlastností polyetylenových sáčků, pytlů i řadu vynikajících výhod pro balení zboží, různých materiál nebo drobných výrobků. Sáčky mají speciální lištu,která umožňuje jednoduchým , rychlým, bezpečným a přitom neprodyšný uzavření sáčku nebo pytle. Sáčky a pytle jsou vodotěsné a chrání proto obsah sáčku a pytle i ve vlhku nebo v prašném prostředí. Rychlouzavírací lišta u pytlů a sáčků skvěle těsní a proto je sáček, pytel velmi dobrý i pro balení biologického materiálu v nemocnicích, sypkých materiálů, drobného zboží. Díky skvělé čirosti igelitových pytlů, sáčků nebo pytlů je velmi dobrá čitelnost dokumentů a fotografií, které chráníme i před poškozením a znečištěním vodou. Uzavírací sáčky a pytle máme ve spoustě druhů rozměrů od úplně nejmenších sáčků 4x6 až po 500 x 450 nebo i větší pytle. Uvedené platí i pro pytle a sáčky se samolepící klopou.


Sáčky na odpadky, igelitové pytle

Pytle, sáčky a igelitové pytle jsou většinou balené v roli. Bývají tenčí cca do 60 mikronů. Dělají se různé rozměry sáčků a pytlů. Standardní rozměry pytlů a sáčků a igelitových pytlů jsou např. 50x60, 60x8O, 30x40, 70x110 a samozřejmě i spoustu dalších rozměrů. Sáčky a pytle bývají i se stahovacím proužkem ,který slouží k rychlému a snadnému uzavření. Tyto pytle a sáčky se používají zejména v kancelářích a domácnostech.


Svačinové sáčky a pytlíky

Svačinové sáčky a pytlíky se vyrábí převážně pro domácí spotřebu na balení svačin a potravin. Sáčky jsou hygienicky nezávadné. Máme různé rozměry a tipy sáčků buď se dají zavěsit v bloku a odtrhávat, nebo jsou na roli. Máme i různě barevné sáčky. Mrazící sáčky se dají i s potravinou zamrazit .


LDPE folie, HDPE folie, PE hadice

Naše firma je dodavatelem širokého sortimentu obalových materiálů a obalů.
Na obalové materiály přicházející do styku s potravinami je k dispozici Prohlášení o splnění hygienických požadavků.
zboží rozlišujeme dle typu zboží - folie, hadice, polohadice, dále pak dle materiálu jak kvalitní folii potřebuji nebo na co je určená folie a z toho se odvozuje z jakého materiálu budeme folii vyrábět - primární (1 jakost), recyklovaný (recyklát) pak LDPE, HDPE. Dále musím vědět rozměr folie - šíře x síla popřípadě váha role. Jakou barvu folie potřebuji např. : černá, modrá, zlatá, červená, stříbrná, hnědá atd. jaké množství folie je potřeba : paleta, kusy, role, balení. Všechny druhy folií lze samozřejmě potisknout jak jednobarevným tak i více barevným tiskem.
polyethylenová folie jsou čiré - bezbarvé nebo poloprůhledné folie a přidáním barevných pigmentů se barví folie dle požadavku zákazníka. Folie jsou bez chuti a zápachu a nemění se působením vlhkosti, soli a běžných chemikálií. Mají dlouhou životnost, jsou levné, pružné, lehce svařitelné teplem. Folie jsou po ionizaci vhodné k potisku. Fólie ve speciálních úpravách kdy je do granulátu přidané aditivum - kluzná, antistatická, s UV filtrem atd.
Fólie se vyrábí smrštitelná či nesmrštitelná (rozměry dle požadavků zákazníka)
Fólie plochá či v polorukávu, šíře dle požadavku, v tloušťkách 20 až 220µm
 
Folii vyrábíme tenkou, silnou dle potřeb zákazníka je to pružná a ohebná folie z materiálu HDPE, LDPE atd. Fólie používáme k výrobě, hlavně pytlů do koše, sáčků na odpadky, sáčků na svačinu, sáčků s uzavíráním, pytlů na suť, smrštitelných folií a pytlů, folie a pytle na zboží a výrobky. Dále se používají i na výrobu různých plachet bublinkových folii,nohavic, polonohavic atd. Folie i známe pod názvem igelit či mikroten PVC folie, HD pytle. Z těchto materiálů se vyrábějí rozličné sáčky, pytle ploché a rolo, zakrývacích folie po malířích atd. Ze silných igelitových fólií se může postavit i jednorázový skleník či pařeniště, nebo-li fóliák, pak samozřejmě zakrývací folie, pytle na suť, paletizační pytle, odpadní pytle, pytle na plechovky atd. veškeré folie je samozřejmě možno plošně perforovat, namotat na dutinku potřebné množství. Folie, pásy, hadice, polohadice je samozřejmě možno potisknout libovolným tiskem jak jednobarevným tak i více barevným.

 
PE folie jsou 100% recyklovatelné, zdravotně nezávadné, nejsou toxické a nemají žádné vlastnosti škodlivé životnímu prostředí. Jako obalový prostředek splňují požadavky zákona č.477/2001 Sb.(zákon o obalech). 


Fixační fólie – průtažné folie – stretch folie – streč folie

Jsou vyrobeny pro zabalení a zpevnění zboží které je na paletě , také k ochraně zboží. Tyto folie se vyrábějí také v různých šířích a sílách. Tyto folie se dále dělí dle použití na strojní a ruční průtažné folie. Zabezpečení a zpevnění zboží se dělá ovinutím fólie okolo palety se zboží, které již máme na paletě. Tímto omotáváním dojde ke smrštění fólie a tím se zboží zpevní a takto zboží zůstane zafixovaná folií tak dlouho jak potřebujeme. Použité folie se dají dále recyklovat. Streč folie můžeme používat ke strojnímu i ručním balení. Průtažná folie se vyrábí nejčastěji v čirém provedení, ale dle potřeb se může dělat i v barevném provedení černá, bílá atd.
Vlastnosti a výhody ochrana před vlhkostí a prachem, fixace zboží, ochrana před mechanickým poškozením, průhlednost - neprůhlednost se využívá při kontrole nebo ochraně zboží, neobsahují toxické látky vhodnost k balení potravin, chemikálií atd.


Bublinková folie

Je z čistého ohebného jednoduše použitelného materiálu.Svými vlastnostmi velmi dobře ochrání veškeré zboží které do ní zabalíte či vložíte do sáčku z folie.Velmi často tato folie či sáčky nahrazují běžné pytle,nebo obaly z vlnité lepenky které překoná skvělou pružností a odolností.
Vlastnosti bublinkové folie i sáčků je že jsou velmi odolné proti vlhkosti,oděru je super pružná, skvělé izolační schopnosti, 100% recyklovatelné, opakovatelné použivatelné,velice dobře formátovatelné, velmi lehké. Využití folie i sáčků jsou určeny hlavně na přepravu křehkého materiálu, na různé výplně či obalování zboží.
výhody : vysoká flexibilita v balení a to jak při fixaci tak při ochraně zboží od kusového balení až po paletové balení, balení folií k ochraně nejrůznějších rozměrů a tvarů. Nízké náklady a jednoduší balení bublinkovou folií, ochrana zboží

Lepící pásky

Lepící pasky jsou jedny ze základních obalových materiálů. Je z polypropylenu s vrstvou lepidla. Lepící pásky můžeme použít v rozdílných teplotách . Lepící pásky se dají i potisknout. Nejběžnější barvy lepících pásek je hnědá a transparentní. Hodně se používá i bílá. Pásky jsou recyklované. Jsou určené zalepení krabic pytlů či sáčků.
Pásky se nanáší různými druhy lepidel :
 Akrylátové je univerzální a je na bázi vody. 
 Hot-Melt vhodné pro použití při velkém rozmezí teplot lepidlo na lepící pásce je na bázi syntetického kaučuku při použití lepící pásky je 100% lepící účinek s malou prodlevou
 Solvent – vysoce účinné je vhodné pro náročné lepení. Je to nejvyšší kvalita

Hadice a polyadice
Vyrábíme též polypropylenové hadice ( rukávy) a polohadice (polorukávy), které dál využíváme na řezání sáčků pytlů, plachet folii atd. Používají se i ve stavebnictví na odpad, i jako plachta na ochranu před poškozením.

 


 
E-shop
Mailing-list
Přihlašte se k odběru novinek


pytle, sáčky, odpadní pytle, pytlíky, PVC pytle, zip sáčky, samolepící sáčky, rolo pytle, ploché pytle, zatahovací pytle, HDPE, HDPE pytle, pytle na suť, pytle do koše, pytle na trávu, pytle na odpad, paletizační pytle, igelitové pytle, odpadní pytle, recyklované pytle, prvojakostní pytle, pytle na brikety, pytle na pelety, potištěné pytle, pytle na zakázku, pytle autoklávovatelný, autoklávovatelný sáček, pytle na biologický odpad, hygienické sáčky, pytle smrštitelné, smrštitelné sáčky, folie, LDPE, bublinková folie, červenobílá páska, zabraňovací páska, folie na balení, smršťovací folie, balící folie, streč folie, streth folie, průtažná folie, granáty, samolepící folie, ochranná folie, plast, plasty, obalový materiál, balení výrobků, balení zboží, přířezy, plachtičky, Praha, Kolín, zakázková výroba, výrobce, výrobci, Skála s.r.o., Skála, PU pěna, silikony, akryláty, roundup, tmely, lepidla, dřevo, skládané dřevo, krbové dřevo, palivové dřevo, brikety, pelety, kancelářský papír, toaletní papír, lepící pásky, PVC páska, UV páska, pevnostní páska, stříbrná páska, páska na fasády, ochraná páska

Rychlý kontakt
Václav Skála 777 032 202
Pavel Skála 777 032 204
prodej@skala-plast.cz
Různé