Skála s.r.o. výrobce obalového materiálu: Home > Zákaznické centrum > Dodací podmínky

Dodací podmínky

Dodací podmínky

Termín dodání je závislý na druhu objednaného zboží. V převážné většině případů se pohybuje v rozmezí 1-5 pracovních dnů. Na detailu každého výrobku se zobrazuje textová informace o dostupnosti zboží. Je-li stav Skladem – zboží je reálně na skladě s možností dodání od 1–3 pracovních dnů. V závislosti na povahu zboží a čase přijetí objednávky lze očekávat expedici od 24h do 3 dnů. Provozovatel se zavazuje, dle svých možností, v zájmu svém a především s ohledem na zákazníka, snížit dodací lhůtu na nejmenší možnou dobu. V souladu s tím může prodávající v případě potřeby pro účely logistické optimalizace rozdělit jednu objednávku do více dílčích plnění.

V případě, že objednávané množství překročí běžnou skladovou zásobu daného sortimentu, vyhrazuje si prodávající možnost dodací lhůtu prodloužit na dobu nezbytně nutnou pro zajištění chybějícího množství, případně objednávku splnit v částečných dodávkách. O této situaci bude zákazník neprodleně informován po přijetí objednávky do systému.

Pokud dodací doba překročí dobu přiměřenou obecné dostupnosti konkrétního druhu zboží na trhu, tj. 30 dní od objednání, má zákazník plné právo zrušit svoji objednávku, formou emailu zaslaného na adresu reklamace@skala-plast.cz

 

Zboží je rozváženo vlastní dopravou prodávající firmy Skála s.r.o., a dále pak prostřednictvím smluvního přepravce (zejména fa CSexpres, PPL). V tomto případě se smluvnímu přepravci dávají dva dodací listy (jeden pro přepravce a jeden pro zákazníka). Zboží je také možno vyzvednout osobně na adrese Skála s.r.o., Českobrodská 367, 198 00, případně v dalších pobočkách. Požadavek na osobní odběr v některé pobočce je třeba uvést do poznámky v objednávce.

V případě, že hodnota objednávky přesáhne 5000,- Kč bez DPH a zboží váží do 40 kg, nabízíme přepravu zboží ZDARMA.

U objednávek v nižší hodnotě nebo vyšší váze bude zákazníkovi účtována přepravné dle ceníku.

 

 

1) PPL - po celé ČR, většinou doručení do druhého dne po celé ČR. www.ppl.cz

 

2) CS expres - po celé ČR, a SR, doručení zhruba od 1 do 5 pracovních dnů www.csexpres.cz

 

4) osobní vyzvednutí v kamenné prodejně Českobrodská 367, 198 00 Praha 9 nebo ve skladu ve Velkém Oseku - Za dráhou 776

 

Převzetí zboží

 

Zákazník je povinen při převzetí zboží od přepravce či v případě osobního převzetí u prodávajícího, zboží zkontrolovat, zejména s ohledem na jeho úplnost a množství dle předaných dokladů (dodací list, faktura), a dále překontrolovat neporušenost obalu, a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození.

Při zjištění nedostatků je zákazník povinen postupovat dle reklamačního řádu.E-shop
Mailing-list
Přihlašte se k odběru novinek


pytle, sáčky, odpadní pytle, pytlíky, PVC pytle, zip sáčky, samolepící sáčky, rolo pytle, ploché pytle, zatahovací pytle, HDPE, HDPE pytle, pytle na suť, pytle do koše, pytle na trávu, pytle na odpad, paletizační pytle, igelitové pytle, odpadní pytle, recyklované pytle, prvojakostní pytle, pytle na brikety, pytle na pelety, potištěné pytle, pytle na zakázku, pytle autoklávovatelný, autoklávovatelný sáček, pytle na biologický odpad, hygienické sáčky, pytle smrštitelné, smrštitelné sáčky, folie, LDPE, bublinková folie, červenobílá páska, zabraňovací páska, folie na balení, smršťovací folie, balící folie, streč folie, streth folie, průtažná folie, granáty, samolepící folie, ochranná folie, plast, plasty, obalový materiál, balení výrobků, balení zboží, přířezy, plachtičky, Praha, Kolín, zakázková výroba, výrobce, výrobci, Skála s.r.o., Skála, PU pěna, silikony, akryláty, roundup, tmely, lepidla, dřevo, skládané dřevo, krbové dřevo, palivové dřevo, brikety, pelety, kancelářský papír, toaletní papír, lepící pásky, PVC páska, UV páska, pevnostní páska, stříbrná páska, páska na fasády, ochraná páska

Rychlý kontakt
Václav Skála 777 032 202
Pavel Skála 777 032 204
prodej@skala-plast.cz
Různé